QUEEN Turkiye
Freddie Mercury 22. Anma Toplantısı Türkiye
( Freddie Mercury 22nd Memorial Day in Turkey )

 

 

22. Ölüm yıldönümünde, özel "Freddie Anma Gecesi" ...... !
QUEENTURKIYE desteği ile.
Ayrıntılar aşağıda
( Details are below. )

 

 

Freddie's Poster 2013 Turkiye
Freddie Mercury Memorial Day 2013, "Date With Freddie" Turkiye Poster

 

FREDDIE İLE RANDEVUMUZ VAR !

Birlikte olabileceğimiz bir gece... Sadece onun sesiyle...

"O buralardan gideli 22 yıl oldu ama bizi hiç bırakmadı. Bizim için öyle bir ilham kaynağıydı ki, bir daha onsuz olmamız imkansızdı. Adeta onu sevmek için doğmuştuk. Ve şimdi onu anmak için değil, onun varlığını kutlamak, onunla dopdolu bir gece geçirmek ve benzersiz sesiyle biraz daha zenginleşmek için buluşuyor ve bizim gibi hisseden herkesi 24 Kasım Pazar gecesi Date Istanbul'a bekliyoruz."

Bu cümleler, Freddie Mercury 1991 yılında öldükten 1 hafta sonra büyük bir aşkla Ortaköy Hyperion Bar'da bir Freddie Mercury gecesi düzenleyen ekibe ait. "22 yıl önceki geceyi bizimle paylaşanlar, bu geceden nasıl bir ruh bekleyebileceklerini tahmin edebileceklerdir, onları özellikle bekliyoruz bu buluşmaya. O gece Freddie'ye yazılan bütün notları hala saklıyoruz ve bu notlar 24 Kasım'da Date Istanbul'un duvarlarını süsleyecek. Gelip 22 yıl önceki kendinizle karşılaşmaya ne dersiniz ?

24 Kasım'da Date Istanbul'da, Queen ve Freddie Mercury'nin en bildik parçalarından en az bilinen özel kayıtlarına, müzik video'larından konser görüntüleri ve belgesellere sadece Freddie'nin sesi olacak. O gece bağıra bağıra şarkı söylemek var, müziği sizin gibi hissedenlerle paylaşmak var ama canlı müzik yok çünkü bu buluşma Freddie'yi Freddie'den başkasından dinleyemeyenler için !

Gecenin müzikleri DJ Barthez, CBDreamer ve FBG'den, eşlikler sizden!

Arzu edenler bir köşede hazır bekleyen bir bilgisayardan 21 yıldır dünyada AIDS tedavisi konusunda çok önemli çalışmalar yapan Mercury Phoenix Trust'a online olarak bağışta bulunabilecekler. Müziği ve mal varlığının bu amaçla kullanılması Freddie'nin son arzusuydu ve yerine geldi, daha fazlası için siz de katkıda bulunabilirsiniz.

DATE WITH FREDDIE
24 Kasım Pazar 21:00
Giriş: Bir yerli içki dahil 20 TL
Organizasyon; Fat Bottom Souls & DATE
QUEENTURKIYE (www.queenturkiye.com) desteği ile...

 

 

WE HAVE A DATE WITH FREDDIE !

A night that we can be together... Only with his voice...

"It has been 22 years since he went away but he never left us. He was such an inspiration to us, we could never be without him anymore. We were almost born to love him. Now, we are gathering not to commemorate him, but to cherish his being, spend a night filled with him and flourish even more with his unique voice. And we are expecting all who feel like us to Date Istanbul on Sunday, 24th of November."

This statement is by the team who organised a get together in Istanbul 6 days after Freddie passed away in 1991. "Those, who shared that night with us 22 years ago, may predict what kind of a spirit they would expect from this year's gathering. We especially expect them to this event. We still keep the notes written to Freddie 22 years ago and we will exhibit them on Date Istanbul's walls. How about meeting yourself of 22 years ago?"

On the 24th, at Date Istanbul, from well-known Queen and Freddie Mercury songs to rare recordings, from music videos to live performances and documentaries, there will only be Freddie's voice. There will be singing out loud, sharing the music with those who feel alike but there won't be live music because this meeting is for those who cannot listen to Freddie from no one else but Freddie!

The music will be by DJ Barthez, CBDreamer and FBG, the accompaniment will be by you!

At the event you will be able to donate online to Mercury Phoenix Trust that has played a very important role in HIV cure research for 21 years. It was Freddie's dying wish that his music and legacy was used to raise money to fight this terrible disease. His wish came true but you can contribute for more.

DATE WITH FREDDIE
24 November Sunday 21:00
Admission: 20 TL incl. 1 local drink
Organisation; Fat Bottom Souls & DATE
With the support of QUEENTURKIYE (www.queenturkiye.com)

 

 

 

Last Updated : 19 Kasım ( November ) 2013, 15:05
For The Best View ( En İyi İzleme İçin : 1024 x 840 Çözünürlük ve İE Önerilir )