QUEEN Turkiye
TÜRKÇE QUEEN ŞARKISI !
( Queen / Freddies song, in Turkish )

 

QUEENTURKIYE üyelerine MONTREUX'den Çağırı ...... !
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan geleneksel " Freddie'yi Anma " toplantısı için, organizatör kurumdan QUEENTURKIYE üyelerine, Türk QUEENseverlere ve tüm Türk müzikseverlere çağırı var. .

İsviçre'nin Montreux kentinde her yıl Eylül ayı başında düzenlenen etkinliğin bu yıl farklı bir önemi var. Bu yıl Freddie'nin 60. yaşgünü'nü kutlayacağız. Ayrıca, ünlü "Freddie Heykeli"nin'de 10. yılı kutlanacak.

Go to Freddie Mercury's 4. Memorial Day
Freddie Mercury Memorial Day 2006

1 ve 2 Eylül 2006 günleri İsviçre'nin Montreux kentinde düzenlenecek bu yılki anma toplantılarında, organizatörler ilginç bir oluşum düzenlemeye karar vermişler. Organizatör Norbert Muller'den 1 Nisan'da gelen orjinal ileti aşağıda;
Hello Dear Bora,
Hope you are fine. Please find enclosed a communication that might interest you, and the Turkish Queen fans !!! We would highly appreciate if you could communicate this message eventually on your website ? Or by means of a newsletter to all your registered fans ? We shall send you, in a few weeks, the complete program for the 4th Freddie Mercury's Montreux Memorial Day - September 1st and 2nd 2006 together with a banner. Thank you so much for your help and we hope to see you. Kindest regards.
Rita & Norbert
www.montreuxmusic.com team

Bu iletiye ek olarak'da, bu şarkı organizasyonu ile ilgili katılım şartlarını içeren bir dosya yollamışlar.

Freddie Mercury Song Contest 2006 Info.
İngilizce Şartnameyi bilgisayarınıza yüklemek için tıklayınız.
Word Dosyası 38 KB ( Virüs kontrolleri yapılmıştır )

Ekte sunulan katılım şartnamesini "Can ÇETİN" sizler için Türkçe'ye çevirdi;

Değerli Freddie Fan Klüp üyeleri,

Bazılarınız, Freddie nin zamanının çoğunu geçirdiği Montreux, İsveç’te yaptığımız yıllık etkinliği biliyorsunuz. Bı yıl Peter Freestone un yardımlarıyla 4. sü düzenleyeceğimiz etkinlikte, dünyanın her tarafından gelen yüzlerce fan’lara özel süprizlerimiz olacak.

2006 çok özel bir yıl. Eğer Freddie hala aramızda olsaydı Eylül’de 60. yıl dönümünü kutlayacaktı. Ayrıca bu yıl, Freddie'nin Montreux'de Genova gölüne bakan ünlü heykelinin dikilişinin'de 10. yılı olacak.

Bu muhteşem 2 olayı kutlamak için çok özel bir program hazırladık. Programın ayrıntıları bir kaç hafta sonra açıklanacaktır. Programın birinci kısmı, sabahki konserede destek olacak olan özel şarkı yarışması. Bu yarışmaya katılıcak olan yarışmacılar Freddie Mercury’nin yazdığı bir parçayı kendi dillerinde söyleyeceklerdir. Yani Montreux’a gelen Japon Freddie Mercury hayranı, şarkıyı Japonca söyleyecektir.

Şarkı yarışmasına katılmak isteyen adaylar, ülkelerinin fan klüpleri tarafından belirlenip desteklenecektir. Seyahat ve yatacak yer ücretleri yarışmacıya ve ona eşlik edene aittir, otel vs. gibi kalacak yer arayanlar isterlerse bizden yardım isteyebilirler. Ayrıca isteyenlere seçilen parçalara eşlik edebilmeleri için karaoke seti temin edilecektir. Bu etkinlik Montreux Palace Otel’inde yer alan Petit Palais’te düzenlenecektir. Bu alanda 1984 ve 1986 yıllarında "Montreux Golden Rose" için; QUEEN sahne almıştır.

Sizde bu yarışmaya katılmak istermisiniz ? Sadece 5 yarışmacı seçilecektir, bu yüzden bize aşağıdakileri yollamanızı isteyeceğiz:

1 - ) Seçtiğiniz şarkı(lar) – yalnızca Freddie Mercury’nin yazdıkları
2 - ) Yarışmacının bir adet fotoğrafı ve seçtiği şarkının kendi sesinden kayıdı.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bizden cevap alacaksınız, eğer şanslıysanız bizden bir tane ücretsiz Freddie Mercury’nin Montreux Anma Günü 2006 Etkinliği Rozeti kazanabilirsiniz. Üzgünüz ki, bize gönderdiğiniz materyalleri size geri döndüremeyeceğiz.

Unutmayınki bu bir rekabet değildir. En iyi olmak için üzerinizde baskı oluşmasına gerek yok.

Lütfen sizlerden istediğimiz materyalleri bize en geç 30 Haziran 2006 ya kadar ulaştırın.

En kısa sürede yanıtlarınızı ve iletilerinizi bekliyoruz, en iyi dileklerimizle !
Rita, Norbert and…. Peter Freestone, your montreuxmusic team

montreuxmusic.com
PO Box 1267
CH - 1820 MONTREUX 1
Phone: 0041-21-966.44.27
Fax: 0041-21-961.27.58
[email protected] www.montreuxmusic.com
Evet, aramızdan bir üyemiz Türkçe söyleyeceği bir Freddie şarkısı ile bizi ve ülkemizi Montreux'de temsil edebilir.
Katılmayı düşünen QUEENsever dostlarımız, QUEENTURKIYE ile iletişime geçebilirler.
Bu ilginç etkinliğe ve yarışmaya katılmak isteyenler acele etsinler, 30 Haziran'a fazla süre kalmadı.
Kolay gelsin, sevgiler.
YAŞASIN QUEEN.

Bora CETIN
02 Nisan 2006, 15:27 Caddebostan.

 

 

Last Updated : 26 Haziran (June) 2006, 18:36
For The Best View ( En İyi İzleme İçin : 1024 x 840 Çözünürlük ve İE Önerilir )