İMZA
( Fan Autographed )

Jon ANDERSON, Istanbul 2005


 

"Jon ANDERSON Sevenlerini Kırmadı" ( After Concert, Fan Autograph )
Muhteşem konser sonrası, saatler 00:30 civarı !
Yeni Melek girişinde hazırlanan "Merchandise" ( Hediyelik ) bölümünde, Jon ANDERSON turne Posteri satın alanların posterleri, Jon ANDERSON tarafından İMZALANACAK !
Jon ANDERSON, Istanbul 2005
Konseri izleyen JON'severler bir sıra oluşturup onu bekliyorlar.
Hediyelik bölümünde, Sevgili dostum "Ben WILLIAMS"ın şirketi "Classic Pictures" tarafından hazırlanan Jon ANDERSON posteri dışında, "Tour Of The Universe" DVD'si, T-Shirt'de vardı. Asıl inanılması güç olan şey, olağanüstü kalitede ve "dts" ses sistemli DVD'nin 20 YTL'ye satılmasıydı ! ( Bazıları duysun ! )
Ayrıca, T-shirt'de 20 YTL idi.
Bu fırsatı kaçırmayanlardan biri de bizim sevgili "Okan DOĞU" idi. 40 YTL'sini DVD için ayırmış, bu parayla bir de T-shirt sahibi olmuştu !
Jon ANDERSON, Istanbul 2005
Jon, çok yorgun ve uykusuz olmasına rağmen, ayrıca flaşlı foto çektirmeyi sevmemesine rağmen, hiçbir FAN'ın isteğini geri çevirmedi. Poster almayanlarla bile foto çektirdi, plakalarını CD'lerini imzaladı. Hatta, dostlarına cep telefonundan "birşeyler söylemesini" isteyenleri dahi kırmadı.
Jon ANDERSON, Istanbul 2005 ... Jon ANDERSON, Istanbul 2005 ... Jon ANDERSON, Istanbul 2005
Ağırlıklı olarak, YESTURKIYE üyelerimiz göze çarpıyordu. Sevgili BOZOK ailesi ( tam kadro ! ), Sevgili Okutan, Sevgili Mehmet Çapan ve diğerleri, JON severler tümü oradaydı. En son kişiye kadar imza verdi JON ! Onu oteline doğru uğurlarken, defalarca teşekkür ettik.
Jon ANDERSON, Istanbul 2005 ... Jon ANDERSON, Istanbul 2005
Yalnızca iyi bir müzisyen değil, aynı zamanda olağanüstü kibar ve iyi insan JON ANDERSON.
( B.Ç. , 04 Eylül 2005, 23:37 )

 

Copyright ©2005, YESTURKIYE
Bu sayfada yer alan tüm yazı ve fotoğraflar "Bora CETIN"e,
ve "YESTURKIYE"ye aittir, izinsiz alıntı yapılamaz, kullanılamaz.